Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  DEAD SEA TELE SPIN 270 CM KAMIŞ Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   KAMIŞ   /   TELESKOPİK KAMIŞLAR   /   Pelican


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
DEAD SEA TELE SPIN 270 CM KAMIŞ
Marka : Pelican
Ürün Kodu : 3121270
Fiyatı : 107,50 TL KDV Dahil

Tam hedefe atışların değişmez üyesi olmaya adayÖzel tek elle kullanılmaya uygun serbest kafa makinelerde kullanım için üretildi.Özel tasarımı ve malzeme seçimindeki hassasiyet ile prestij ürünü olarak kullanıma sunludu.Makine yatağı,Fuji porselenler ve özel renk tasarımıyla siz avın büyüsüne kapılmışken,çevredekiler sizin kamışınıza kapılacak.Pelistick özelliği ile hassasiyet ve gücü birarada hissedeceksiniz.180 , 240 ve 270 cm boyutlarında üretildi. Pelistick? Nedir? Pelistick? kamışlar özel üretim yapısı sayesinde çok yüksek güçlerde ve yüklenmelerde bile "U" şeklinde yüksek esneme kabiliyeti olan kırılmaya mukavemetli kamışlardır. Pelican® markasının ilk olarak Pelican® London Spin kamışlarında kullandığı ve birçok balıkçıyı büyülediği bu eşsiz özellik, kamışınıza tam güven sağlar. Trigger ve London kamışlarımızda bulunan Pelistick? özellik sayesinde kamışınıza mücadeleniz esnasında tam güven hissedeceksiniz.Hassaslık ve mukavemeti birarada zirvede temsil eden Pelistick? kamışlar, tecrübeli balıkçıların ellerine yakışır. Bilgisayar kontrollü makaslar ile büyük bir hassasiyet ile üretildi. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.