Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  Okuma Raw RA-1165 Makine Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   MAKİNE   /   JİG MAKİNELERİ   /   OKUMA


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Okuma Raw RA-1165 Makine
Marka : OKUMA
Ürün Kodu : RA-1165
Fiyatı : 509,85 TL

65lik Büyük boy makine. 4.5/1 devir oranı. 0,35 mm misinadan 335 mt sarım. Önden kalama. Metal makara ve metal yedek makara. 11 bilyalı. Eos dişli sistemi. Yedek kol pimi. 690 gram ağırlık. Okumanın elit makinalar sınıfına ait mükemmel kalitede bir makinası.

Model

Bilye

Devir

Misine kapasitesi mm./M

RA-1155 10HPB+1RB 4.5:1 0.35/260 0.40/200 0.50/120

RA-1165 10HPB+1RB 4.5:1 0 .35/330 0.40/260 0.50/160

OKUMA RAW TEKNİK ÖZELLİKLER

EOS – Elliptical Oscillation System

EOS : ELİPTİK SALINIM SİSTEMİ

Eliptik Salınım Sistemi: devrim yaratan ESS tasarımı tüm dünyada bir çok ülkede patent ile korunma altına alınmıştır ve Okuma’nın orta ve üst sınıf makinalarının ruhunu oluşturmaktadır. ESS tasarımda, olağanüstü düzgün misina sarımı, çok düzgün çalışma ve maksimum kullanım ömrü sağlayan eliptik biçimli salınım dişlileri kullanılmaktadır. ESS dişlileri daima birbirine tam oturur ve pazarda bulunan birçok makinalarda sıkça rastlandığının aksine makinanın
sıçrama yapmasını önleyerek çok düzgün bir olta atımı sağlar.

DFD – Dual Force Drag System

DFD : ÇİFT ÇEKİŞLİ ÇEKİŞ SİSTEMİ

Çift Güçlü Çekiş Sistemi: Çekiş basıncını, verimliliğini ve düzgün çalışmayı maksimize etmek için ÇGÇ sisteminde makaranın her iki yüzeyi de kullanılır. Makaranın üstüne monte edilmiş olan ve Suyu Engelleme Sistemi tarafından korunan bir çok-diskli keçeden yapılma çekiş sistemi bulunur ve makaranın altına monte edilmiş olan ikinci bir çekiş sistemiyle birlikte çalışır. Maksimum stabilite için makaranın her iki yüzeyine de eşit basınç uygulanır.

BBD – Blade Body Design

Keskin Gövde Tasarımı

Okuma’nın Keskin Gövde Tasarımı makinanın gövde profilini inceltir. Bu özellik fazla metalden ve makaranın fazla boyutlarından kurtulmayı sağladığı için ağırlığı da azaltmaktadır. Böylece makina çok daha hafif ve kompakt olmakta ve çarpıcı bir görünüme kavuşmaktadır.

Crossover Construction

Crossover Construction
Innovation at its freshest…the new Trio spinning reels from Okuma feature a unique crossover construction. We took the best from aluminum construction and lightweight graphite materials and created a distinctive new concept in reel design. The solid one piece stamped aluminum reel stem and rotor arm are paired with lightweight graphite side plates and a rotor housing which provides strength where needed, and weight savings where possible. The Trio spool construction utilizes a multi-piece construction, housing the drag system in an Aluminum Drag Chamber for added stability and smoothness, while utilizing a lightweight graphite housing for weight reduction and distinctive styling.

HDG I I- High Density Gearing II

Yüksek Yoğunluklu Dişliler (HDG) -

Okuma’nın firmaya özgü HDF dövme metal ana dişlisi, eşsiz alaşım yapısı ve yoğunluğu sayesinde standart dişlilerden 50 daha sağlam olacak şekilde tasarlanmıştır. Helezon biçiminde işlenmiş dişliler birbirleriyle çok daha iyi bir şekilde bağdaşarak çalıştıkları için, sürücü sistemin verimini ve pürüzsüz çalışma özelliğini daha da arttırmaktadırlar. HDF dişlileri özellikle günümüzün süper misinalarının bir makaranın sürücü sisteminde yarattığı çok ağır şartları karşılayacak şekilde tasarlanmıştır

ALC – AlumiLite Frame Construction

ALC : ALUMILITE ÇERÇEVE TASARIMI

Alumilite Çerçeve Tasarımı : Alumilite tasarım, Okuma’nın sağlam aluminyum gövde teknolojisini spinning, trolling ve fly reel olta makinalarında kullanmaktadır. Aluminyum çerçeveler daha sağlamdır ve daha dayanıklıdır ve geleneksel grafit çerçevelere göre daha fazla basınca ve torka dayanabilir. Bu hafif döküm aluminyum çerçeveler, dişlilerin daha hassas bir şekilde yerleştirilebilmesi, maksimum stabilite ve çok uzun süre dayanmak için daha hassas toleranslar sağlarlar.

CRC – Corrosion Resistant Coating

Corrosion Resistant Coating combines Okuma’s proprietary HDG-II gearing system, which offers exceptional anti-corrosive properties compared to standard gears, with a coating of Corrosion X HD to all internal and external parts. The CRC process actually penetrates and bonds to the metal, which helps significantly toward long term protection.

HPB – High Performance Ball Bearings

HPB : YÜKSEK PERFORMANSLI BİLYALI RULMAN

Yüksek Performanslı Bilyalı Rulmanlar: YPBR’ın özellikleri, bilyaların dışında tümüyle ÜÖBR ile aynıdır. YPBR’de kullanılan bilyalar rulmanın kendisiyle aynı yüksek sınıf paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu rulmanlar standart rulmanlara göre tuzlu suya 10 kat daha fazla dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu rulmanlar makinanın kendisinden bile daha uzun dayanabilir.

Hydro Block

SUYU ENGELLEYİCİ TASARIM

Suyu Engelleyici Tasarımda, bir olta makinasındaki makaranın üstünde bir kauçuk conta bulunur. Bu kauçuk conta suyun ve yabancı maddelerin çekme sisteminin içine girmesini engeller. Suyu Engelleyici Tasarım çekme pullarınızın daima en uygun seviyede performans göstermelerini sağlar.

EFR II – Even Flow Roller System II

EFR II -DÜZGÜN AKIŞLI MİSİNA DOLAMA SİSTEMİ

Düzgün Akışlı Misina Dolama Sistemi’nde, verimliliği maksimize etmek için misinanın sarıldığı döner kısmın altında bir bilyalı rulman bulunur. Bu döner kısım sürtünmesiz bir şekilde ve serbestçe bilyalı rulmanın üstünde dönerek, misinanın bükülmesini azaltmaya yardımcı olur. Bu özellik olmadan misina çekildiğinde doğal olarak bükülecektir.

RES I I- Rotor Equalizing System II

RES II : ROTOR BALANS SİSTEMİ

RES II Sistemi, Rotor Balans Sistemi anlamına gelir. Bu ikinci nesil RES sisteminde, rotoru balanslamak için bilgisayar tarafından bir ağırlığın rotora yerleştirilmesi söz konusudur. Bu ağırlık sayesinde çok hassas balans sağlanır ve makinanın sarsıntısı ortadan kalktığı için, dengeli bir atış yapmak ve makina ile düzgün şekilde çekmek mümkün olur.

Extra Spool

YEDEK MAKARA

Okuma kataloğunda veya herhangi bir ambalajımızda bu yedek makara simgesini gördüğünüz zaman, satın aldığınız ürünle birlikte ikinci bir makara da geliyor demektir. İkinci bir makara hem yedek olarak işe yarayabilir hem de balık durumuna göre tekniğinizi ayarlayabilmeniz için yanınızda farklı çapta bir misina taşımanızı sağlar. Avlanmaya hazır olursunuz.

Quick-Set

HIZLI AYAR

Bu sistem, sarma kolunun anında kilitlenmesini sağlar ve birçok makinada sıkça rastlanan sarma kolu boşluğunu ortadan kaldırır. Olta takımını sabit bir şekilde tutmak için makinayı bir yönde kilitleyen, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik bir bilyalı rulman kullanılır 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.