Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  HAVALI TÜFEK ve TABANCA

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  Stoeger Atac Suppressor Havalı Tüfek Özellikleri


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
  
 
4-16x40 AO Dürbün + 1 Paket Saçma
Stoeger Atac Suppressor Havalı Tüfek
Marka : STOEGER
Ürün Kodu : 2058791
Fiyatı : 695,00 TL

Stoeger ATAC Suppressor Combo Havalı Tüfek

Özellikleri:

Namlu çıkış hızları:
.177 cal. (4.5 mm) için alaşımlı pellet ile 365 m/s - kurşun pellet ile 305 m/s 
.22 cal (5.5 mm) için alaşımlı pellet ile 305 m/s - kurşun pellet ile 240 m/s 
Toplam uzunluğu : 1.080 mm
Kalibre: 4,5 mm / 0,177 - 5,5 mm / .22
Güvenlik: Otomatik, çok yönlü güvenlik monte alıcı arkasındaki
Güç kaynağı: GRT Piston, Gaz Ram Teknoloji
Dipçik: Taktik sniper tarzı, siyah sentetik
Sistem: Ayrılma-aksiyon namlu-yükleyici ergonomik horoz kavrama ile
Namlu Uzunluğu: 420 mm
Ağırlık: 4,1 kg
Combo Optik İçeriği: 4-16x40 AO Mildot , Dürbün Ayağı Dahil
Özellikler : 22 mm dürbün rayı, Ayarlanabilir, iki aşamalı tetik; alıcıda ayrılmaz kırlangıç ​​kapsam demiryolu, kaymaz , delüks lastik geri tepme pad

ATAC Supresör Taktik Airgun Performansı devrim

Stoeger Airguns gelen son yenilik Gaz Ram Teknolojisi (GRT), bir Airflow Control (AFC) azaltıcı ve kundak ve alıcı her iki tarafına bağlı raylar entegre Picatinny ile taktik sentetik stok kullanan ATAC Supresor olduğunu. ATAC Supresör bir mola açık varil ile musluklar basit, sessiz Gaz Ram tahrik eylemine dayanır. Gaz-Ram Teknolojisi titreşimi azaltır ve geleneksel bahar odaklı hava tabancası santralin gelen sesi ortadan kaldırır. Doğruluk titreşim ve hızların ortadan kaldırılması ile bu sistem ile geliştirilmiş olduğundan kesin ve tekrarlanabilir gaz basıncı serbest tutarlı.

ATAC susturmalar Gaz Ram sistemi iyice denenmiş ve dayanıklılık ve dayanıklılık için test ve onun uzun seçildi olmuştur güvenilirliği ve balistik hassas ömürlü. ATAC Supresör alaşım pelet ve kurşun granül ile 1000 fps ile 1200 metre saniyede (fps) hızlarının ulaşır. Çok yönlü bir otomatik emniyet rahatlıkla hızlı ve kolay erişim için alıcı sonunda yer almaktadır.

ergonomik konfor ve hizmet için tasarlanmış ATAC tutmalar siyah sentetik, taktik tarzı stok, sağ ve sol-elli hem atıcılar barındırmaktadır. Buttstock aralama kulbunun Atacs uzunluğu (LOP) ayarlamak için ve bir askı için bir arka ek eklemek için geri tepme pedin gelen monte veya kaldırılabilir. Taktik tarzı kabza ve ince ön ucu açısı tabanca üzerinde sağlam ve olumlu bir tutuş sunmak için tasarlanmıştır. Taktik tarzı stoku da lazerler, ışık, bipods, hızlı ve kolay sapan çivi gibi aksesuarlar eki yapım, ayrılmaz Picatinny rayları kullanır. Mutlak kaya-katı çekim istikrar için Stoeger bir aksesuar olarak opsiyonel bi-pod bacaklar, hızla ve kolayca ATAC susturmalar kundak takılabilir.

ATAC Supresor bir değişken kalite 4-16 x 40 Mil-nokta Reticle havalı silah ile geliyor ayarlanabilir bir amacı ile kapsamı. Kapsamı fabrika montajlı ve 25 metre için delik görüşlü olduğunu. Kapsam halkaları kapsam edemeyecek konumlandırılmış sağlanması, çapraz yuvası kilitleme olukları içerir alıcı, üstünde bulunan ayrılmaz Picatinny raya doğrudan takın. ATAC Supresör kutudan dışarı ateş etmeye hazır.

ATAC Supresor de Airflow Control (AFC) teknolojisini kullanır, Dual-Stage Gürültü dünyaca ünlü tasarımcılar susturucu Humbert CTTS tarafından tasarlanan Azaltma Sistemi, bu en sessiz hava tabancası yapar onun sınıf. Bir dahili hava-regülatör halkasının fonksiyonlarını birleştiren ve tandem bu işin karıştırma ile, daha iyi gürültü azaltılır ki piyasada bulunan herhangi bir başka hava tabancası. ATAC Supresör bir ateş sevinç ve maksimum doğruluk için tutmak için rahat.

Çift Kademeli Gürültü Azaltma Sistemi ™

ATAC Supresör Gürültü Dual-Stage Azaltma Sistemi ™ kullanır. Bu sistem bir iç hava regülatörü halka fonksiyonlarını birleştiriyor ve piyasadaki diğer havalı silah daha iyi gürültüyü azaltmak için tandem bu işi perdeler.

Soldan

1..) Air 4-16x40A0 Mil-nokta Retikül taktik tüfek kapsamları standarttır. Keskin nişancılar için mil nokta Retikül hareketli hedefler için yol kuran, hedeflere mesafeleri belirlemede güvenilir bir anlamı vardır, ve windage ve yükseklik için alternatif amaçlayan noktaları için geçerlidir.

2). yönlü otomatik emniyet rahatlıkla kolayca meşgul veya hedeflerken sokulup çıkarılabiliyor alıcının arkasında bulunur.
alıcı-monte edilmiş güvenlik fazladan bir düzeyde sağlar
tetik muhafazası monte sistemleri üzerinde güvenliği.

3..) Flaş ışığı ve Picatinny demiryolu için kırmızı lazer. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.