Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  Okuma V System 270cm 20-60gr Spin Kamış Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   KAMIŞ   /   SPIN KAMIŞLAR   /   OKUMA


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Okuma V System 270cm 20-60gr Spin Kamış
Marka : OKUMA
Ürün Kodu : 20455
Fiyatı : 259,56 TL

Kısa süre önce Türkiye‘de satışa çıkan Okuma Salina Spin kamışların yakaladığı büyük başarı, bize Okuma‘nın ürettiği en iyi spin kamış serilerinden biri olan V SYSTEM Kamış grubunu Türkiye programına almamız konusunda itici güç oldu. V SYSTEM Spin kamışları incelediğinizde, kalitesine hayran kalacaksınız ve bu kamışların piyasada satılan en iyi spin kamış grubu olduğunu göreceksiniz.

Kamışa esneklik ve hafiflik sağlayan karbon malzeme gövde, Özel kadife kılıf ve sert bazuka çantası ile birlikte gönderilir.

Kısa süre önce Türkiye ‘de satışa çıkan Okuma Salina Spin kamışların yakaladığı büyük  başarı ,bize Okuma ‘nın ürettiği en iyi spin kamış serilerinden biri olan V SYSTEM
Kamış grubunu Türkiye programına almamız konusunda itici güç oldu. V SYSTEM Spin kamışları incelediğinizde, kalitesine hayran kalacaksınız ve bu kamşların piyasada satılan en iyi spin kamış grubu olduğunu göreceksiniz.
  
Tüm V SYSTEM spin kamışlarda Okuma‘ya özgü 40 Tons carbon kullanılmıştır.Bu inanılmaz carbon  piyasanın en hafif, en ince ve en sağlam spin kamışlarını oluşturmamıza olanak sağlamıştır.

Tüm V SYSTEM spin kamışlarda FUJİ SIC GUİDE halkalar ve FUJİ makine takma bölümleri kullanılmıştır. Fuji’nin de en iyisi olan bu parçalar kamışlarımızda en ince detaylarda bile kaliteden taviz verilmediğinin kanıtıdır.

Tüm V SYSTEM spin kamışlar kaliteli bir  bazuka  kamış taşıma çantası içinde gelir. Bazuka çanta spin kamışınızın taşıma esnasında alabileceği darbelerde herhangi bir zarar görmesini engeller.
Tüm V SYSTEM spin kamışlar kalem gibi incecik bir gövdeye ve dengeli bir yapıya sahiptir. Bu özellik suni yeminizle düzgün atışlar yapmanızı sağlar. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.