Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  PELICAN KAYBOLAN YEM TORBASI - BÜYÜK BOY - 8,5 X 20 CM Özellikleri


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
PELICAN KAYBOLAN YEM TORBASI - BÜYÜK BOY - 8,5 X 20 CM
Marka : Pelican
Ürün Kodu : 11300003
Fiyatı : 5,31 TL KDV Dahil

Adet
Balık türü:
Ağırlık:
Pozisyon:
Renk:

Dünyadaki tüm sazancıların kullandığı yemleme poşeti Türkiyede Suya temas ettikten saniyeler sonra tamamen erir ve içindeki yemi tam hedefinize göndermiş olur.
PELICAN kaybolan torba her türden yemli balıkçılık için çok yönlü bir torba şeklidir. Uzun ve ince boyutu sayesinde rahatlıkla kamışla atılabilir. Uzak mesafelerde yem ve takımlarınız dağılmadan doğru hedefe ulaşır ve atımınız kolaylaşır. Eski yöntemlerdeki yemin farklı noktaya, takımın farklı noktaya düşmesi gibi dezavantajlar ortadan kalkar.

Doğru ve güvenli bir atım için:3,25 veya 3,5 lb atarlı kamış ve en az 15lb çekerli misina kullanınız.

Kullanım şekli:

Torbayı top yem, toz yem, buğday, mısır, yulaf gibi yemlerle karışık olarak, veya avlandığınız alandaki balıkların beslenme alışkanlıklarına uygun olarak doldurunuz.
Atımınızın daha kolay olması ve hedefinize en yakın noktaya ulaşması için torba içerisinde hava boşlukları bırakmamaya özen gösterin. Bunun için mısır, buğday, toz yem veya top yem kırıkları ile boşlukları doldurun.
Atış mesafesini uzatmak için armut kurşun veya elastik borulu sazan kurşunlarına yüzen top yemli köstek ekleyerek torbanın içine koyun.
Atıştan sonra, torba suya temas ettiğinde birkaç saniye içinde kaybolacak ve yemleriniz en verimli şekilde hedef noktanızda dağılmaya başlayacak. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.