Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  DUO BAY RUF MANIC 115 15 CM 16 GR SAHTE BALIK Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   SAHTE BALIK   /   DUO


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
DUO BAY RUF MANIC 115 15 CM 16 GR SAHTE BALIK
Marka : DUO
Ürün Kodu : 0369100
DUO BAY RUF

Manic tamamen yeni bir fikir ile tasarlandı Bazıları için her ne kadar hareketleri bir solucanı andırsa da, özellikleri kolay elde edilebilir olduğundan bu yem tüm sınırları aşacaktır. Manic Movement’ın yarattığı hafif çarpıntı etkisi başka hiçbir yemde görülmemiş olup, levrekleri ve diğer tedirgin balıkları deliklerinden çıkaracaktır. 115mm uzunluğundaki bu ikinci model 16g ağırlığındadır ve bu ebatları sayesinde diğer yemlerle rekabet edecek bir atılabilirlik kazanmıştır. Sığlaşan kıyı kesimlerinde ve sığ sularda çok verimli bir şekilde avlanabileceksiniz. Manic Hareket Yemin su üzerinde kalabilmesi, ağırlığı, hacmi ve gövde şekli çok ince bir şekilde ayarlandı. Bu hassas bir şekilde dengelenmiş olan yemin yarattığı hareket sıkı bir yuvarlanmadır; yalpalama ve sinüzoidal hareketleri bulunmamaktadır. Yuvarlanma hareketi o kadar sıkıdır ki bazı oltacılar hareket etmediğini sanacaklar; en düşük geri çekim hızlarında bile arkasında canlı bir iz bırakacağından emin olabilirsiniz. Bıraktığı İz Performansı Geri çekişi başlattığınız anda, yem yüzeyin hemen altında bir pozisyon alıp çok güzel bir iz bırakacaktır. Sıkı yuvarlanma hareketi V şeklindeki ize zayıf ama eşsiz bir kabartı ekleyerek av alıklarının dikkatini çekecektir. Atış Mesafesi İğneyi kuyruk kısmından alarak, yeme aerodinamik bir uç verdik. Boyutları için inanılmaz bir atılabilirlik sergilemiştir. Düzensiz Hareketleri Birkaç çekiştirme ve seğirtme hareketleri ile yüzeydeki balıkları andıran düzensiz hareketler sergilemeye başlar. Yaratıcı bir balıkçı bu yem için pek çok sayıda farklı kullanım şekilleri bulabilir. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.