Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  KARA AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  BALLISTOL USTA 200 ML SPREY YAĞ Özellikleri


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
BALLISTOL USTA 200 ML SPREY YAĞ
Marka : BALLISTOL
Ürün Kodu : 3010214
Usta Garaj Yağı, yüzeylerin prüssüzlüğünü korur, en küçük çatlaklara ve boşluklara sızar, tüm metal yüzeyleri sudan arındırır, yapışkanlaşmaz ve pıhtılaşmaz. Güvenilir ve uzun ömürlü pas koruması sağlar.  

Usta Garaj Yağı silikon, klorlu hidrokarbonlar ve ozana zararlı gazlar içermez. USTA çok yönlü, yüksek kaliteli ve düşük maliyetli bir araçtır. 

USTA Garaj Yağı, herşeyi gıcırtıdan ve sıkışmaktan korur. Herşey yeni gibi çalışır, korunur ve bakımı yapılır.   Bot kilitlerinde, sıkışan vidalarda ve tüm metal bileşenlerde korozyana karşı uzun ömürlü koruma sağlar. 

USTA Garaj Yağı motosiklet zincirlerinde kullanımda da kendini ispatlamıştır. Tüm cihaz ve motorların bakımı için idealdir.

 USTA Garaj Yağı çıkrıkları, rulmanları, şaftları, vidalarda, kablolarda ve parlak metal yüzeylerde su ve tuzlu suya karşı koruma sağlar. Kış kullanımı için idealdir. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.