Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  KARA AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  WÜRTH ROST-OFF YÜKSEK KALİTELİ PAS SÖKÜCÜ SPREY 300 ML. Özellikleri


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
WÜRTH ROST-OFF YÜKSEK KALİTELİ PAS SÖKÜCÜ SPREY 300 ML.
Marka : WÜRTH
Ürün Kodu : 61818164
Fiyatı : 20,00 TL

Adet
Özellikleri: Özel formülü sayesinde son derece yüksek sızma yeteneğine sahiptir. Çok fazla paslanmış cıvata bağlantılarını dahi çözer.
İçindeki korozyona ve paslanmaya karşı olan bileşenler sayesinde işlem sonrası aynı bölgenin tekrar pas tutmasını önler.

Kullanım şekli: Uygulama yapılacak yüzeylere sıkarak kısa bir süre etki etmesini bekleyiniz. Zor durumlarda bu işlemi tekrarlayın, gerekirse etki etme süresini uzatınız.


Son Kullanma Tarihi: lütfen ambalajın üzerine bakınız.


Bu bilgiler yalnızca deneyimlerimize dayanmakta ve tavsiye niteliği taşımaktadır. Ön deneme yapmanızda yarar vardır. Daha fazla bilgi için lütfen ürün güvenlik raporuna bakınız.


Çok kolay alevlenir


Çok kolay alevlenir. Tekrarlanan maruziyette deride kuruluğa ve çatlaklara neden olabilir Buharları uyuşukluğa ve baş dönmesine neden olabilir. Aerosollerini solumayın. Bu madde ve kabı güvenli bir biçimde bertaraf edilmelidir. Sadece iyi havalandırılan yerlerde kullanın. Basınçlı kap. Güneş̧ ışınlarından koruyunuz ve 50 °C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakmayınız. Kullandıktan sonra delmeyiniz veya yakmayınız. Çıplak aleve veya akkor halindeki materyallerin üzerine püskürtmeyiniz. Tutuşturucu kaynaklardan uzakta muhafaza edin. - Sigara içmeyin. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun.
 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.