Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  Okuma Cedros CJ-80 S Olta Makinası Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   MAKİNE   /   JİG MAKİNELERİ   /   OKUMA


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Okuma Cedros CJ-80 S Olta Makinası
Marka : OKUMA
Ürün Kodu : 41188
Fiyatı : 531,48 TL

Kalama sistemine binen yükü azaltmak ve kalamanın daha pürüzsüz çalışmasını sağlamak için standart kalamaya ek olarak makaranın altına monte edilmiş ikinci kalama sistemi DFD(dual force drag), özel keçe ile kaplı kalama pulları, paslanmaz çelik bilyeler, yüksek performanslı aşınmaya karşı dayanıklı bilye sistemi HPB, kolun geri dönmesini engelleyen paslanmaz çelik sabit yatak makarası, hassas pirinç pinyon dişlisi, aşınma önleyici kaplama sistemi CRC, paslanmaz yüksek yoğunluklu rulman sistemi, alüminyum döküm rotor ve çerçeve, misinanın kafaya düzgün sarılmasını sağlayan EOS sistemi, andonize alüminyum makara, makinanın iç aksamına su girmesini engelleyen hydro block sistemi ve makinenin yalpalamasını engelleyici rotor dengeleme sistemi RES2 gibi pek çok özellik. Okuma tarafından üretilen bu 5 bilyeli, 5.7:1 devrinde, önden kalamalı, 652 gr. ağırlığında ki spin makine kesinlikle paranızın hakkını fazlası ile veriyor. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.