Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  Okuma RTX 40 OLTA MAKİNESİ Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   MAKİNE   /   SPİN MAKİNELER   /   OKUMA


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
Okuma RTX 40 OLTA MAKİNESİ
Marka : OKUMA
Ürün Kodu : 45596
Fiyatı : 342,99 TL
    Ürünün Teknik Özellikleri

RTX Makine Özellikleri:
• Olağanüstü hafif C-40X karbon çerçeve, yan plaka ve rotor
• Çok diskli, Japon yağlı keçe drag sistemi
• 7BB + 1RB paslanmaz çelik bilyeli rulmanlar
• Quick-Set geri dönmeyi engelleyen makaralı rulman
• ALG: Hassas AlumiLite alaşım ana dişli ve salınımlı dişliler
• İşlenmiş alüminyum, 2 ton anotlu makara
• Hassas Eliptik Dişli sistemi
• EVA tutma topuzlu rijit, dövme alüminyum sap tasarımı
• Hydro Block su geçirmez drag sızdırmazı
• 1 adet masif alüminyum, metalik anotlu kılavuz teli
• RESII: Bilgisayarla dengelenmiş rotor eşitleme sistemi
• RTX makineleri ömürboyu teknik servis ve ücretsiz yedekparça garantisine sahiptir
 
 
Okuma RTX 40 bu hafta Türkiye de satışta - 25 daha hafif,50 daha güçlü
40 lık ebat için inanılmaz ağırlık-sadece 240 gr
 
 
7 MART 2013
Okuma, makine tasarımındaki teknolojik yeniliklerine ultra hafif, ultra güçlü makineleri olan yeni Helios ve RTX ailesini ekleyerek çıtayı bir kez daha yükseltiyor. Uzun elyaflı karbon fiber teknolojisi ve
 
alüminyum pirinç dişli sistemini birleştiren yeni C-40X, Helios ve RTX makineleri standart grafit çerçeveli makinelerden 25 daha hafif ve 50 daha güçlü
 
10 açılı bir sistem, alüminyum çerçeve, salınımlı dişliler ve karbon fiber çekiş sistemine sahip yeni Helios makineleri Okuma uzun elyaflı karbon fiber çerçeve teknolojisinin amiral gemisidir.
Helios veya RTXe parlak ışıkta baktığınızda C-40X uzun elyaflı karbon fiber yapı kendini hemen belli eder. Dayanım için toz dolgu malzemesiyle doldurulmuş standart bir grafit reçinenin aksine, C-40X uzun elyaflı karbon fiber çerçeve; on binlerce kere birlikte dokunmuş uzun karbon fiber elyafları bir araya getirir. Tüm fiberler arasındaki bağlantı noktaları mükemmel bir şekilde güçlendirilerek dayanım 50 yükseltilir. Ayrıca toplamda daha az reçine ve elyaf gerekeceğinden standart grafit çerçevelere göre ağırlık 25 düşer.
Helios ve RTX makineleri uzun elyaflı karbon fiber çerçeve ve rotorlar kullanır. Sadede gelirsek, standart grafit çerçeveli makinelerimiz 30 ve 248 gr (8 ons) ağırlığın üzerinde. Helios ve RTX makineleri 186 gr (6 ons) sınıfında olmalarının yanı sıra dayanımı da 50 arttırıyor.
Parlak ışıkta karbon fiber elyafları çıplak gözle kolaylıkla görülebilir.
Güçlü bir çerçeve ve yüksek gerilimli ortamlar için hazır bir rotora sahip Helios ve RTX iç bileşenleri, dayanımı da ileri seviyelere taşıyor. Geleneksel pirinç ana dişliler ve salınımlı dişlilerin yerini AlumiLite alaşımlı dişliler alıyor. Pirinçten daha sert ve daha güçlü AlumiLite dişliler çerçevenin gücünden sonuna kadar faydalanmanızı sağlıyor.
RTX makineleri 8 açılı, ultra sessiz Japon yağlı keçe drag ve dövme alüminyum sapa sahip bir sistem kullanır.
Helios ve RTXin farkı drag, tutma sistemleri ve kullanılabilir dişli oranlarıdır. Helios ağır yük koşullarında aşırı ısının dağıtımı için bir karbon fiber drag sistemi barındırır, RTX ise Okumanın ultra-sessiz Japon yağ keçeli drag sistemini kullanır.
Heliosun sap kolları dokuma bir karbon fiber şaft içerir, RTX dövme alüminyum sap kullanır.
Helios ailesi 10 açılı bir sisteme sahiptir ve standart hızda (5.0:1) 25, 30, 35 ve 40 ve ayrıca 25 ve 40 yüksek hızlı (6.0:1) modeller olarak mevcuttur. RTX ailesi 8 açılı bir sistem kullanır ve 25, 30, 35 ve 40 yüksek hızlı (6.0:1) olarak mevcuttur. Yüksek hızlı modellerin model numaralarının sonunda bir “S” harfi bulunur, örn. Hx-25S ve RTX-30S gibi.
Helios ve RTX makineleri, Helios, C-340X, Citrix gibi Okuma kamış aileleri ile birlikte 310 gr. (10 ons) kamış ve makine kombinasyonları oluşturur. Olağanüstü hafif ve tepkili, sunumun ve kara balıkçılığının her yönü yeni bir hassasiyet seviyesine kavuşuyor, bir balığın yaptığı her hareket hissedilebiliyor. Suda her gün yeni bir deneyim..
  

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.