Aranacak Kelime :  

  Tüm Reyonlar

  BALIK AVI MALZEMELERİ

Armsan Av Tüfekleri

YABAN AV İLETİŞİM

 
  OKUMA V SYSTEM 300 CM 20-60 GR SPIN KAMIŞ Özellikleri

Neredeyim ? : BALIK AVI MALZEMELERİ   /   KAMIŞ   /   SPIN KAMIŞLAR   /   OKUMA


FOTOĞRAFI BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
OKUMA V SYSTEM 300 CM 20-60 GR SPIN KAMIŞ
Marka : OKUMA
Ürün Kodu : 20459
Fiyatı : 276,25 TL

OKUMA V SYSTEM SPİN KAMIŞ 300 cm 

3,00 Mt 2 parçalı 40 tons karbon gövde,20-60 gr atarlı,270 gr ağırlığında,mantar kavrama saplı spin olta kamışı.Ürün bazuka tipi taşıma kutusu ve kadife kılıfı ile birlikte sunulmaktadır.Kıyıdan yapay yemle yapılan spin avcılık için mükemmel bir kamıştır.Hafif yapısı ile gün boyu kolunuzun bir parçası gibi kullanabilirsiniz.Ani balık vuruşlarına verdiği tepki mükemmeldir.WTD aksiyonlarını  yerine getirme özelliği üst düzey bir kamıştır.Anadolu Av Market olarak tavsiye ediyoruz.

Kısa süre önce Türkiye de satışa çıkan Okuma Salina Spin kamışların yakaladığı büyük  başarı ,bize Okumanın ürettiği en iyi spin kamış serilerinden biri olan V SYSTEM 

Kamış grubunu Türkiye programına almamız konusunda itici güç oldu.V SYSTEM Spin kamışları incelediğinizde ,kalitesine hayran kalacaksınız ve bu kamşların piyasada satılan en iyi spin kamış grubu olduğunu göreceksiniz. 
   
   Tüm V SYSTEM spin kamışlarda Okuma ya özgü 40 Tons carbon kullanılmıştır.Bu inanılmaz carbon  piyasanın en hafif , en ince ve en sağlam spin kamışlarını oluşturmamıza olanak sağlamıştır.Seriden bir örnek vermek gerekirse V SYSTEM SPİN 240 20-60 aksiyonlu kamışımızın ağırlığı sadece 140 gramdır.

   Tüm V SYSTEM spin kamışlarda FUJİ SIC GUİDE halkalar ve FUJİ makine takma bölümleri kullanılmıştır.Fujinin de en iyisi olan bu parçalar kamışlarımızda en ince detaylarda bile kaliteden taviz verilmediğinin kanıtıdır.

   Tüm V SYSTEM spin kamışlar kaliteli bir  bazuka  kamış taşıma çantası içinde gelir.Bazuka çanta spin kamışınızın taşıma esnasında alabileceği darbelerde herhangi bir zarar görmesini engeller.

   Tüm V SYSTEM spin kamışlar kalem gibi incecik bir gövdeye ve dengeli bir yapıya sahiptir.Bu özellik suni yeminizle düzgün atışlar yapmanızı sağlar. 

  Üye Girişi

  Alışveriş Sepeti
Alışveriş sepetinize henüz ürün eklememişsiniz.

Mağazamızdan Görüntüler

12 AY TAKSİT FIRSATI

ÜCRETSİZ KARGO

Company : YABAN - AV MALZEMELERİ
End Date : 10.05.2017
URL : https://www.yabanavmalzemeleri.com/
Address : Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 3.Ada No:152
Telephone : 0212 659 22 70

Gsm: 0530 263 68 20

Fax: 0212 659 22 48

E-Mail: info@yabanavmalzemeleri.com

Güneşli V.D. - 69940038368

Ticaret Sicil No: 493039 - 440621

Email Contact : info@yabanavmalzemeleri.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.       
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.