Remixon Spider Multicolor Misina

349,50 TL
Marka
Stok Kodu
rx_RMXMULTICOLOR
Seçenekler
Seçenek
Seçenekler
Üretici KoduUzunluk (m)Kalınlık (mm)Çeker (kg)
RMXMULTICOLOR03010000.306.20
RMXMULTICOLOR03510000.358.30
RMXMULTICOLOR04010000.4010.70
RMXMULTICOLOR04510000.4513.60
RMXMULTICOLOR05010000.5016.30
RMXMULTICOLOR05510000.5519.20
RMXMULTICOLOR06010000.6022.60



Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Remixon Spider Multicolor Misina Kaliteli ve Uygun Fiyat Avantajıyla Balık Avı Olta Misina Çeşitleri Kategorisine Ait Tüm Ürünler Hızlı Kargo ve Vade Farksız Taksit Seçenekleriyle Yaban'da rx_RMXMULTICOLOR
Remixon Spider Multicolor Misina

Tavsiye Et

*
*
*
ideasoft e-ticaret paketleri ile hazırlandı.